פיסול אף ללא ניתוח

ד"ר אוליבר קרייגר
ד"ר אוליבר קרייגר

ד"ר קרייגר מעל 20 שנות נסיון. מומחה לרפואה עור ומין, ועוסק ברפואה אתסטית.

בחורה יפה נוגעת עם היד באף

יש החלטות שנאלצים לעשות במהלך החיים, שכלל וכלל אינן פשוטות לאדם מן הישוב. ולהלן נבהיר את האמירה הנוקבת ורבת התעוזה שלנו. בוודאי ידוע לכם, כי האף מהווה מקום אינטגרלי פנים, מקום שנודעת לו חשיבות מרובה בעיצוב המראה הכללי של הפנים. לא כל בני האדם בורכו בקיומו של אף סולד, ורבים הם הסובלים מאף נשרי, גדול מדי, או לחלופין שאינו פרופורציונלי. בגיל מסוים, הם יעמדו בפני ההחלטה אם לעבור ניתוח אף.

הרבה מן החששות שלהם נובעים מתופעות הלוואי שידועות בהליכים כירורגיים שכאלה, מדובר בהחלטה גורלית, לכל דבר ועניין. כאשר תוצאות ניתוח האף יכולות לשנות ממש את החיים שלכם, ולהיות מוצלחות, לא תמיד המצב כך. אך הסירו כל דאגה מעל לבכם. יש פתרון ישים יותר, והוא בא בדמות של פיסול אף ללא ניתוח.

ובכמה מלים, נבהיר כי מדובר בהרבה פחות תופעות לוואי, בתקופת החלמה קצרה יותר, ובמרבית המקרים בתוצאות מוצלחות יותר. במידה והנושא קרוב אל לבכם במיוחד, כדאי שתמשיכו לקרוא בקשב רב את המאמר הזה, ולאחר מכן תקבעו פגישת ייעוץ, ותשלימו את מה שלא הובא במאמר זה.

האם הממצאים של טיפולי פיסול אף ללא ניתוח אינם הפיכים?

הממצאים של טיפולי פיסול אף ללא ניתוח בהחלט הפיכים. הכיצד? אתם בוודאי כבר כמהים לדעת. ובכן, לא נמתח אתכם יותר מדי, ונבהיר את דברינו מיד. כאשר תגיעו למפגש של המעקב, תוכלו לקבל זריקה של אנזימים, שמכונה בשפה הרפואית היאלורונידאז, והיא נועדה על מנת לספוג בוודאות את חומר המילוי שהוזרק לכם בשלב הראשוני, ולהשיב את מראה וצורת החוטם כפי שהיו בצורתם הראשונית. גוף האדם מסוגל לספוג, באופן הדרגתי, את חומר המילוי הנהדר הזה, בתום כשנה עד שנה וחצי מביצוע הפרוצדורה המדוברת. במידה ולא תתחברו לתוצאה הסופית, אין זה סוף פסוק, הגוף שלכם יסיר בצורה טבעית את חומר המילוי הזה עם חלוף הזמן. כאשר החלופה, הליך כירורגי פלסטי באף, או בכל אזור אחר, מחייב אתכם לשינוי שמתקבל לשארית חייכם, ועם התוצאות תצטרכו להתמודד לטווח הארוך. אז מה יותר נכון, מאשר לבחור באפשרות הלא ניתוחית בעליל, עם טיפולי תחזוקה קלים, ובלי כל מחויבות להתמסר לשינוי שאינו הפיך, ועוד בפנים? נראה שהתשובה בגוף השאלה, והייתה זאת רק שאלה רטורית…

האם הטיפול של פיסול אף ללא ניתוח ירתק אתכם למיטה?

הטיפול של פיסול אף ללא ניתוח ממש לא ירתק אתכם למיטה, כמו שמתבקש מניתוח אף מסורתי. בתום הפרוצדורה הרפואית הזאת, תהיו חופשיים לשוב לחיי השגרה שלכם, בלי כל מגבלות. ההליך הזה עשוי לקחת עד חצי שעה בלבד, מה שנותן בידכם לשוב וליהנות מהחיים שלכם, עם מעט מוגבלויות, ולהתהדר באף יפה יותר. באם תעברו את ניתוח האף המסורתי והידוע, כי אז תחויבו להמתין שבועיים בחוסר מעש, מה שימנע מכם לנהל חיי חברה וחיים מקצועיים תקינים. 

האם התוצאות של טיפול של פיסול אף ללא ניתוח יהיו טבעיות?

והרי עובדה, שבוודאי מדירה את השינה האיכותית מעינכם. ולכן נסביר בפרוטרוט, כי טיפול של פיסול אף ללא ניתוח  טומן בחובו תוצאות טבעיות, ללא כל ספק, ועל כך יעידו ברצון רבבות מטופלים שכבר עברו את הטיפול הזה. המטפל יקפיד לבחור את כמות החומר הנדרשת, על מנת לייצר לכם אף מושלם וחדש, כאשר מדי פעם הוא יוסיף מקצה שיפורים עדין. כאשר תעברו את ההליך הזה לשינוי האף, כי אז המטפל יעשה שימוש בחומר מילוי מעולה, על מנת לעצב לכם נכונה את האף החדש שלכם, שלא ישפיע יותר מדי על גודלו הטבעי של האף. הוספה של כמות מדודה של חומרי מילוי, תיצור בהכרח תכונה מאוזנת שתגרום לאף שלכם להיראות הרבה יותר סימטרי, ישר, ומתאים באופן פרופורציונלי יותר למבנה הפנים הטבעי שלכם.

האם הטיפול של פיסול אף ללא ניתוח משמעותו טיפול בלי צלקות?

אכן כן, בריש גלי ובאופן מוחלט, הטיפול של פיסול אף ללא ניתוח משמעותו ביצוע טיפול שלא משאיר צלקות מכוערות באף. כאשר שברוב המקרים, שבהם מבוצעים הליכים כירורגיים רגילים של ניתוח אף, שלא תמיד משאירים צלקות, אבל כמעט תמיד כן, בפרוצדורה המדוברת אין בכלל חתך. לא רק שפרוצדורה רפואית זו שחשוכה מכל חתך, גם שלא תצטרכו לשים את החיים שלכם במצב של המתנה ארוכה, וגם תיהנו מתוצאות אשר חפות מכל צלקת. חומרי המילוי מועברים על ידי מחטים עדינות ביותר, שאין כל עדות להשארת של צלקות במקום הייעודי. סביר להניח, שתבחינו במספר נקודות אדמדמות מהאזור שאליו הוזרק החומר, אך אדמומיות זאת תעבור חיש מהר בתום יום או יומיים לכל היותר.

מדוע הטיפול של פיסול אף ללא ניתוח עדיף אל מול ניתוח האף הקונבנציונלי?

הטיפול של פיסול אף ללא ניתוח עדיף אל מול הטיפול של הליך כירורגי באף קונבנציונלי, מסיבות רבות ומגוונות. נתחיל בכך, שכיום עומדות בפני המטפל שפע רב של אפשריות לערוך הליכים שאינם כירורגיים. מתוקף היות פעולה שאיננה כירורגית, משמעות הדברים באה לידי ביטוי בהרבה פחות חשיפה לסיכונים, הרבה פחות תופעות לוואי, הרבה פחות זמן החלמה, שינתק אתכם מהמשך פעילות שבשגרה, ועם זה לא מספיק, תיהנו מאותן התוצאות, אם לא אפילו מתוצאות מוצלחות יותר. ומי שמפחד מכאבים, נקדים ונאמר, כי הליך טיפולי שכזה מייתר כל סוג וכל עוצמה של כאבים. בעוד ההחלמה וההתאוששות מניתוחי אף קונבנציונליים נמשכת מינימום חודש, ואף למעלה מכך, והתוצאות? לא תמיד משביעות רצון, בלשון המעטה.

מאמרים נוספים
בחורה מקבלת טיפול להסרת שומה בשכמה השמאלית
רפואת עור ומין
הסרת שומה בהליך כירורגי פשוט

נגעים בעור כמו שומות שכיחים מאוד. מרבית הנגעים המופיעים בעור הם שפירים ורק מיעוט מזערי שלהם ממאירים וכל שומה יכולה להיות שונה בצורתה גודלה וצבעה.

קרא עוד »
תמונה של כדורים, מזרק וקונדום
רפואת עור ומין
איך להימנע ממחלות מין שונות

בשנים האחרונות ישנה עלייה כלל עולמית בשיעור הנדבקים במחלות מין. גם ישראל שותפה למגמה זו, כאשר מחלות המין בהן העלייה דרמטית במיוחד הן, כלמדיה וזיבה.

קרא עוד »
בחורה מבוגרת מקבלת זריקת יופי לפנים
טיפולים אסתטיים
טיפול חומצה היאלרונית למבוגרים

חומצה היאלרונית מיוצר באופן טבעי בגוף והחומר עבר שודרג מעבדתי, על מנת להתאים אותו לטיפולים אסתטיים בין היתר עבור, קמטים בפנים, צלקות שקועות, עיבוי שפתיים,

קרא עוד »
בחורה שמראה את פרופיל הפנים
רפואת עור ומין
עיצוב קו לסת

לכל פנים יש מסגרת שקו הלסת הינו חלק משמעותי ממנה, מסגרת הפנים מתאפיינת גם בקו הגבות והלחיים. בהתבגרות עור וצורת הפנים עוברים תהליכים שונים של

קרא עוד »
בחורה מחייכת בטיפול מתיחת מצח
טיפולים אסתטיים
מתיחת מצח

המצח שלנו מתחיל את חייו כמשטח חלק ומעוגל שמפריד בין הגבות לקו השער אך בכל יום שעובר הוא מקבל צורות וקמטים שמשקפים את הרגשות שמתרחשים

קרא עוד »
בחורה יפה עם עור פנים מתוח ומושלם
טיפולים אסתטיים
טיפים לשמירה על עור הפנים

עור הפנים הוא אחד הנקודות הרגישות שלנו כבני אדם שמודעים למראה שלנו ומנוהלים על ידי תפיסות אסתטיות שקיימות שנים רבות ומבחינות בעיקר בין עור צעיר

קרא עוד »
בחורה מחייכת עם עור פנים מתוח
טיפולים אסתטיים
הרמת פנים ללא ניתוח

זהו לא סוד שככל שהשנים עוברות עלינו עור הפנים והעור בכלל מתחיל לצנוח כלפיי מטה, לא מעט אנשים מבואסים ולא נהנים מהמראה החדש שהשנים העניקו

קרא עוד »