בחורה מקבלת טיפול פנים

אנחנו רגילים לשמוע על המונח "פילינג" רק מעולמות הביוטי והקוסמטיקה, אבל מבין סבוני פילינג, קרמים של פילינג וטיפולי פילינג שונים, קיימים גם סוגים שונים של פילינג רפואי. פילינג רפואי הפך לאחת מהאהבות הגדולות ביותר של אנשים מכל קשת הגילאים השונה, החל מגילאי ה40 המוקדמים ועד גילאי ה-70 וה-80 המאוחרים, ולעיתים אף יותר. פילינג רפואי מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש בתור טיפול יעיל ואפקטיבי למגוון רחב מאוד של אנשים באוכלוסיה, ועל כן הוא נחשב היום לחלק אינטגרלי מהחיים שלהם. אז מהו פילינג רפואי? איך תדעו איזה סוג של פילינג רפואי הכי מומלץ עבורכם? מה זה בכלל נותן? כל הפרטים הרלוונטים לכם מוצגים כאן בפניכם, אז קדימה – בואו נגיע אליהם.

פילינג רפואי – ככה שומרים היום על המראה החיצוני

אנחנו שומעים על לא מעט דרכים היום להצערת עור הפנים, ולשמירה עליו מתוח, זוהר ויפהפה. בין שיטות כמו הזרקות חומצה היאלורונית או בוטוקס, ניתוחים שונים ועוד, אנחנו יכולים לשים לב בשנים האחרונות לשחקן חדש שנכנס אל מגרש המשחקים, והוא פילינג רפואי. פילינג רפואי הוא שיטה מתקדמת ביותר, שמאפשרת למטופל להנות מטיפול בכמה דרגות שונות, שבא במטרה להסיר שכבות עור מתות ולהזין את העור במגוון תכשירים שמרפאים אותו ומחדשים אותו.

מי צריך פילינג רפואי?

באופן כללי, אנחנו יודעים להגיד שהגוף החכם שלנו עושה כל מיני פעולות באופן עצמאי. ממש כמו שהגוף שלנו מזרים דם באופן עצמאי, מאותת לנו על רעב באופן עצמאי ועוד, כך הוא גם פועל באופן עצמאי בכל מה שנוגע להתחדשות העור שלנו. שכבות העור שלנו מתחלפות אחת לכ-28 ימים באופן טבעי, כשתאי העור המתים מתקלפים מעצמם, ואת מקומם תופסים תאי עור חדשים ורעננים. באופן טבעי, ככל שאנחנו הולכים ומתבגרים, כך ההליך העצמאי הזה הופך להרבה יותר איטי ולהרבה פחות יסודי, ובהתאם אנחנו מתחילים לראות את ההשפעות הישירות על המראה החיצוני של הפנים שלנו.

ההתחדשות האיטית של העור גורמת לכך שהפנים שלנו יסבלו מקמטים, מ"שחורים", משקיות מתחת לעיניים, וממראה נפול. על כן, אנשים בגילאים כמו 40-50 וכמובן שגם אנשים בגילאים כמו 60-80 מוצאים את הפילינג הרפואי בתור פתרון מושלם, והוא אכן מוכיח את עצמו ככזה.

איך עובד פילינג רפואי?

פילינג רפואי יכול להתרחש בשלוש רמות שונות: רמה שטחית, רמה בינונית ורמה עמוקה. כל אחת מהרמות האלו תקבל טיפול פשוט או מורכב יותר בהתאם, כאשר פילינג רפואי שטחי יסיר את השכבה העליונה של העור, פילינג רפואי בינוני יסיר את השכבה העליונה של העור וגם את שכבות האפידרמיס ואף דרמיס עליון העמוקות, ופילינג רפואי עמוק יגיע גם לשכבת הדרמיס האמצעי.

כל אחת מהרמות השונות של פילינג רפואי מביאה איתה אורך טיפול שונה, הליך החלמה שונה, תוצאות שונות, מחירים שונים וטיפול משלים אחר, וכמובן שכל אחד ואחת מכם מוזמנים לבחור לעצמם את רמת הפילינג הטובה ביותר עבורם.

מאפיינים של פילינג רפואי בדרגות השונות

פילינג רפואי שטחי הוא טיפול פשוט ביותר, שאינו דורש מורכבות כלשהי לא בשלב הטיפול עצמו ולא בשלב ההחלמה ממנו. לאחר טיפול פילינג רפואי שטחי, שאורכו לרוב לא עולה על כמה דקות, אפשר יהיה לחזור לקיום שגרת חיים תקינה. ברוב המקרים, מי שיבחר בפילינג רפואי שטחי הם אנשים שמתמודדים עם בעיות כמו אקנה, פיגמנטציה ועוד.

פילינג רפואי בינוני הוא טיפול קצת יותר מורכב, שמטרתם לטפל בפיגמנטציה חמורה יותר, בנגעים שעלולים להתפתח לכדי נגעים סרטניים, עור שמתחיל בהליך הזדקנות וכן באקנה ברמה מוגברת. לאחר טיפול פילינג מסוג זה יש לנוח במשך כשבעה ימים.

פילינג רפואי עמוק, לעומת זאת, הוא הרבה יותר מורכב, והוא מתאים למטופלים שמעוניינים לחדש לחלוטין את העור שלהם, ולהסיר כל חשש מנגעים שונים, ממראה שמזדקן באופן מואץ ועוד. זהו טיפול שיצריך מהמטופל הליך החלמה שיתפרש על פני כשבועיים, אך יתן לו תוצאות לטווח הארוך.

ד"ר אוליבר קרייגר לפילינג רפואי מקצועי בכל רמה

ד"ר אוליבר קרייגר הוא מומחה לרפואת עור ומין ורפואה אסתטית, ומציע מגוון רחב של טיפולים מקצועיים ומעולים למטופליו. עם הניסיון העשיר שלו ומאות המטופלים המרוצים שנמצאים מאחוריו, אין ספק שד"ר קרייגר הוא הבחירה הנכונה ביותר גם בשבילכם.

מה היה במאמר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם