עיצוב לחיים – המדריך המלא

ד"ר אוליבר קרייגר
ד"ר אוליבר קרייגר

ד"ר קרייגר מעל 20 שנות נסיון. מומחה לרפואה עור ומין, ועוסק ברפואה אתסטית.

בחורה שמה את שתי האצבעות על הלחיים שלה

אם פעם רק הנשים היו מודאגות ממראה הפנים שלהן, עם התקדמות הגיל, עם כל תהליכי השוויון והיוניסקס, נראה שגם המין הגברי נחשף לכל ההמולה הזאת, והוא בהחלט דואג בהיבט של הנראות הפיזית ההולכת ומתדרדרת עם ההתקדמות בגיל הכרונולוגי. נראות שמחייבת שיפור קוסמטי לאלתר. בעוד הליכים כירורגיים פלסטיים, כמו לדוגמה – ניתוח באף, מחייבים התאמות פסיכולוגיות נרחבות, הליכים לשיקום נראות הפנים, כמו למשל – עיצוב לחיים, הפכו לנחלת הכלל, וכל אחד יכול לעבור אותם, כאוות נפשו. עם ההזדקנות, יש נפילה באופן כללי בפנים, שיכולה להתבטא בנפילה של הלחיים. ועם יד על הלב, מי מבינכם לא היה רוצה להתהדר, כמו גם להשוויץ, בנראות של לחיים תמירה, בלחיים חזקות, יציבות, שמעידות על אופי נמרץ, ובעיקר צעיר? בוודאי שכולכם בעד. לטובת מי שאינו מבין דבר וחצי דבר על התהליך של עיצוב לחיים, כתבנו את המאמר הייחודי הזה. אז תשמרו אותו במועדפים שלכם, וכל פעם שתתעורר אצלכם שאלה כזאת או אחרת, תחזרו לקרוא אותו. שנתחיל?

האם עיצוב לחיים שניתן באמצעות הטבע מספק אתכם?

בוודאי ידוע לכם, כי אזור האף, העיניים או השפתיים, בדרך כלל מהווה את הנראות הייחודית שלכם. כאשר, לדוגמה, נהוג לומר, שליהודים יש אף גדול במיוחד. אבל אלו לא האיברים היחידים בפנים שלכם שתורמים למראה שלכם, אין להתעלם מן החשיבות הרבה של קו הלסת ושל הלחיים, וזאת משום הגודל והצורה הייחודית שלהם, שאמונים על נראות מיטבית יותר. במידה ואתם לא מרוצים מהמראה הטבעי של הלחיים שלכם, סביר להניח, כי הטיפול שאין שני לו, הלא הוא עיצוב לחיים, עשוי ממש להתאים לכם. תוכלו להיראות בדיוק כמו הסלבריטאי שאתם כה מעריצים מאז שחר הילדות שלכם. יש אנשים שנולדו כבר עם לחיים צרות, עומדות זקוף ומפוסלות. מתת טבע ממש. ויש כאלו שממש לא. הבשורה המשמחת, שכיום אפשר לשפר את הנראות של הלחיים, בזכות ההתקדמות המטאורית והיוצאת מגדר הרגיל של הרפואה הקוסמטית, שהובילה לבוא תהליכים קוסמטיים זעיר פולשניים, חדשניים, לכל הדעות, שמסוגלים לשפר את מבני הלחיים הלא רצויים, באופן הזה שתגנבו את ההצגה בכל מקום שאליו תגיעו.

מה מתרחש בהליך של שיטת טיפול של עיצוב לחיים בהסרה של כריות שומן בוקאלי?

כאשר דנים ביתר שאת, על התהליך של שיטת הטיפול, שמקורה בהליך של עיצוב לחיים, תוך כדי הסרה של כריות שומן בוקאלי, מדובר למעשה בהליך כירורגי שעושה שמות בשקעים של הלחיים. הוא נמצא בדיוק מתחת לעצמות הלחיים, כאשר מצבור שומן שכזה מזוהה כמובן בתופעה שהשפתיים מתכווצות. הסרה של מאגר שומן שכזה נערכת באמצעות זריקה מקומות של תרופות להרדמה, שמחייבות פחות משעה של טיפול. מדובר אודות פרוצדורה רפואית שמייתרת כל הופעה של צלקות מכוערות, בשל כך שהמנתח מבצע חתך מן אזור הפה דווקא.

האם הליך שיטת טיפול של עיצוב לחיים באמצעות הסרה של כרית שומן בוקאלית ידוע לכם?

סביר להניח, כי ההליך הכירורגי של שיטת טיפול של עיצוב לחיים, באמצעות הסרה של כרית שומן בוקאלית כלל וכלל אינו ידוע לכם. ובטח אתם מאוד שמחים להתוודע לראשונה להליך שכזה. ובכן, כאמור לעיל, עסקינן אודות פרוצדורה כירורגית, שבמהלכה המנתח מסיר את כרית השומן הבוקאלית, שמהווה ניתוח זעיר פולשני, לכל דבר ועניין. כאשר המטרה העיקרית שלו באה לידי ביטוי בהפחתה של הנפיחות בלחיים, תוך כדי הגדרה מחדש של קו הלסת או של עצמות הלחיים. הליך זה תומך בהפיכה של המקום מצורה מרובעת לצורה דמוי לב, שמשפרת באופן כללי את הסימטריה של הפנים. 

איזה פרוצדורות קשורות אל שיטת טיפול של עיצוב לחיים?

לא כל בני האדם, נשים כגברים, שבעי רצון מהמראה של הלחיים שלהם. לפיכך, אתם יכולים לבחור בנקל בכל מיני פרוצדורות, אשר קשורות באופן ישיר לשיטת טיפול של עיצוב לחיים. הליכים שכאלו נועדו על מנת להרים או להוסיף נפח ללחיים שלכם. אפשר לבצע הליכים כירורגיים לשם הרמה של החיים, הנקראים אף מתיחת פנים קטנה. זהו תהליך זעיר פולשני, שיכול לכלול כמה טכניות ניתוחיות, כמו למשל – עשיית שימוש בשתלים של לחיים, או השתלה של שומן באזור הלחיים. ואם אתם מפחדים מלעבור פרוצדורה ניתוחית, בעיקר בשל ההרדמה הכללית, או בגלל הכאבים שלאחרי הניתוח, כי אז תוכלו לעבור טיפולי הזרקות של חומרי מילוי עוריים. אומנם אין מה להשוות בין הטיפולים, אבל תזכו לשפר את המראה של הלחיים שלכם באופן ניכר ובולט.

האם תרצו להעמיק אודות שיטת טיפול של עיצוב לחיים, באמצעות הליך כירורגי?

למי שאינו יודע עדיין, נספר, כי הליך כירורגי של עיצוב לחיים, אינו מתחיל ונגמר בריכוך של קווי מתאר של הלחיים או רק בהרמה שלהם. יש בו הרבה מעבר לכך, כאשר המטרה שלו יכולה להיות בלהשיב את המלאות ללחיים, ולהמעיט את הדגש של הבולטות של עיניים נפוחות או של עיניים שקועות מדי, וכל מיני שקעים הלחיים העליונות ובקפלי אף עמוקים למדי. מדובר בהליך כירורגי שאינו מסובך יתר על המידה, שבו מנתח הפנים יפעיל כמה טכניקות מפותחות של ניתוח עצמות לחיים, על מנת לבצע הרמה של לחיים, ולמקם אותן במקום טוב יותר, תוך כדי כך שתיהנו מנראות של לחיים מלאות יותר, ותזכו בנראות צעירה יותר, חדשה ורעננה לאין שיעור.

מאמרים נוספים
בחורה מקבלת טיפול להסרת שומה בשכמה השמאלית
רפואת עור ומין
הסרת שומה בהליך כירורגי פשוט

נגעים בעור כמו שומות שכיחים מאוד. מרבית הנגעים המופיעים בעור הם שפירים ורק מיעוט מזערי שלהם ממאירים וכל שומה יכולה להיות שונה בצורתה גודלה וצבעה.

קרא עוד »
תמונה של כדורים, מזרק וקונדום
רפואת עור ומין
איך להימנע ממחלות מין שונות

בשנים האחרונות ישנה עלייה כלל עולמית בשיעור הנדבקים במחלות מין. גם ישראל שותפה למגמה זו, כאשר מחלות המין בהן העלייה דרמטית במיוחד הן, כלמדיה וזיבה.

קרא עוד »
בחורה מבוגרת מקבלת זריקת יופי לפנים
טיפולים אסתטיים
טיפול חומצה היאלרונית למבוגרים

חומצה היאלרונית מיוצר באופן טבעי בגוף והחומר עבר שודרג מעבדתי, על מנת להתאים אותו לטיפולים אסתטיים בין היתר עבור, קמטים בפנים, צלקות שקועות, עיבוי שפתיים,

קרא עוד »
בחורה שמראה את פרופיל הפנים
רפואת עור ומין
עיצוב קו לסת

לכל פנים יש מסגרת שקו הלסת הינו חלק משמעותי ממנה, מסגרת הפנים מתאפיינת גם בקו הגבות והלחיים. בהתבגרות עור וצורת הפנים עוברים תהליכים שונים של

קרא עוד »
בחורה מחייכת בטיפול מתיחת מצח
טיפולים אסתטיים
מתיחת מצח

המצח שלנו מתחיל את חייו כמשטח חלק ומעוגל שמפריד בין הגבות לקו השער אך בכל יום שעובר הוא מקבל צורות וקמטים שמשקפים את הרגשות שמתרחשים

קרא עוד »
בחורה יפה עם עור פנים מתוח ומושלם
טיפולים אסתטיים
טיפים לשמירה על עור הפנים

עור הפנים הוא אחד הנקודות הרגישות שלנו כבני אדם שמודעים למראה שלנו ומנוהלים על ידי תפיסות אסתטיות שקיימות שנים רבות ומבחינות בעיקר בין עור צעיר

קרא עוד »
בחורה מחייכת עם עור פנים מתוח
טיפולים אסתטיים
הרמת פנים ללא ניתוח

זהו לא סוד שככל שהשנים עוברות עלינו עור הפנים והעור בכלל מתחיל לצנוח כלפיי מטה, לא מעט אנשים מבואסים ולא נהנים מהמראה החדש שהשנים העניקו

קרא עוד »