טיפול סקין בוסטר – המדריך המלא

בחורה תופסת את בלחיים שלה עם שתי האצבעות

בעולם הקוסמטיקה ישנם לא מעט טיפולים אשר יכולים לתרום למראה צעיר חדש ונוצץ, אך חלק רק מהם יכולים לתת מענה עבור צלקות אקנה שונות או קימטוטים באזורים שונים של הפנים והגוף. אחד החידושים שהולכים וצוברים פופולריות בשנים האחרונות הוא סקין בוסטר, אשר יכולים להתאים גם לאזור הצוואר, אזור המחשוף, ידיים והפנים. תכשיר זה מורכב מחומצה היאלורונית וסורביטול המעניקים לעור את המראה המוצק והזוהר שהיה לו בעבר. טיפול זה נמשך בין רבע שעה לעד עשרים דקות ועל מנת לקבל תוצאות מעולות, יש לעשות אותו בשלושה שלבים כאשר ההפרש ביניהם לא יעלה על חודשיים. יחד עם זאת תקופה ההחלמה הינה קצרה במיוחד וברוב המקרים לא תעלה על תקופה של בין יומיים לשלושה. 

מה ההבדל בין חומצה היאלורונית לסקין בוסטר? 

ישנם 3 הבדלים עיקריים בין הזרקה של חומצה היאלורונית המרכיבה של חומר הסקין בוסטר, לבין הזרקה של סקין בוסטר. הראשונה שבהם היא סוג הטיפול ואיכות העור שטיפול מסוג זה יכול להביא, יחד עם המסוגלות להתגבר על צלקות שונות וגם לייצר גמישות מחודשת לעור. ההבדל השלישי הוא באזור הזריקה, כאשר מרבית הזריקות נעשות אל תוך שכבות עמוקות יותר של העור, זריקת סקין בוסטר מוזרקת עד אל שכת הדרמיס וכך מעודדת את תאים שעל פני השטח ליצור תאי קולגן חדשים. ההבדל השלישי הוא כמובן ספיחת המים שבזריקה, אשר עוזרת על שמירה של לחות העור ולמראה בריא ומבריק. 

למי מתאים טיפול בסקין בוסטר?   

טיפול סקין בוסטר יכול להתאים כמעט לכל אחד, החל מאנשים צעירים הרוצים לשמר את המראה הרענן והמבריק ועד לאוכלוסיה המבוגרת יותר שרוצה להעלים כתמי שמש וזמן. יחד עם זאת הרופאה המודרנית מוכיחה כי טיפול בסקין בוסטר יכול לשפר פלאים את איכות העור והמראה שלו, יחד עם מילוי קמטים שונים. בנוסף לכל אלו טיפול בסקין בוסטר יכול להיות פתרון עבור אנשים הסובלים מצלקות אקנה וצלקות אחרות והוא מסוגל למלא בחזרה את הצלקות שנותרו על הפנים ולהחזיר מראה אחיד ומבריק של העור.

מה הם היתרונות בסקין בוסטר? 

אחד היתרונות הבולטים של סקין בוסטר זה שהוא מבוסס על חומרים טבעיים כמו חומצה היאלורונית אשר מצויה בגוף שלנו, וכך גם מעודדת את התאים בגוף לייצר תאי קולגן האחראים על מיצוק העור והמראה הבריא שלו. כך בעצם העור שלנו לא עובר "מתיחה" לא טבעית אליה הוא צריך להתרגל, אלא נעזר בחומרים טבעיים אשר מעלימים את הצלקות והקמטים השונים. 

דברים שצריך לדעת לפני טיפול

לפני שאתם מכינים את עצמכם אל מיטת הטיפולים, חשוב שתדעו מה הדברים שאתם צריכים לעשות לפני כן. הדבר הראשון יהיה עליכם להביא את התיק הרפואי שלכם לרופא המטפל על מנת שיוכל לסקור את ההיסטוריה הרפואית שלכם ולדעת האם הטיפול עלול להזיק לכם. יחד עם זאת חשוב שתדעו כי ישנם מעט מאוד הגבלות לטיפול בסקין בוסטר כיום. הדבר השני הוא שטיפול בסקין בוסטר מצריך זריקה בכל חצי שנה על מנת להמשיך ולשמר את המראה שהעור שלכם קיבל, יחד עם זאת יתכן ובטיפול הראשון תצטרכו לקבל יותר מזריקה אחת על מנת לעודד את התאים באזור לייצר יותר קולגן בצורה מוגברת יותר. 

הכנות לפני הטיפול

כדורים שונים לדילול דם אסורים לשימוש עשרה ימים לפני הטיפול, יחד איתם יש איסור על שימוש באלכוהול או בויטמינים, אומגה 3, כורכום שום ועוד. 

מהלך הטיפול

אורך זריקה של סקין בוסטר לא תעלה על כ20 דקות והיא נעשית על ידי מיקרו מזרקים אשר חודרים אל השכבה האמצעית של העור. ישנם מטופלים אשר ירגישו תחושה של חוסר נוחות אותה אפשר לפתור עם משחה מאלחשת, ועם הסיום שלה הזריקה תוכלו כבר לחזור אל העבודה או הילדים מבלי חופשת מחלה או זמן להתאושש לאחר מכן. 

אחרי הטיפול

לאחר הטיפול יתכן ותראו סימנים של אדמומיות ונפיחות והיא עלולה להמשך בין יום ליומיים. כמובן שיש להימנע מחשיפה מרובה לשמש ולהימנע משימוש במייק אפ ופעילות ספורטיבית מאומצת, יחד עם זאת תוכלו גם להשתמש בפדים מקוררים על מנת להוריד את הנפיחות ולהעלים את האדמומיות מהעור שלכם. חשוב לזכור כי גם חשיפה לקור קיצוני עלולה להוות סיכון לאיכות הטיפול ויש להימנע מזה גם כן, ובמידה שישנו צורך מיידי לשימוש במייק אפ יש עדיפות לעשות זאת 24 שעות לאחר הטיפול בצורה עדינה מאוד. 

סיבוכים אפשריים לא נרשמו עדיין סיבוכים קיצונים לאחר טיפול בסקין בוסטר, עם זאת עלולים להופיע תופעות חריגות ואלו קורים במידה מאוד מינורית וכמובן שמבקרים כאלו יש לפנות לרופא באופן מיידי. יחד עם זאת סיבוכים יותר נפוצים מטיפול בסקין בוסטר, עלולים להופיע כדוגמת כאבים באזור הטיפול, נפיחות, שטפי דם או רגישות. ברוב המקרים תופעות אלו נעלמות בין שבעה עד שמונה ימים.

מה היה במאמר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם