בחורה מרימה את הגבה עם יד ימין

עם התהליך הטבעי של ההזדקנות, ישנה היחלשות הדרגתית של רקמות הפנים, מה שבהכרח מביא לכדי היווצרות תכופה של קמטי הפנים. כאשר הקמטים פוקדים את האזור שבין הגבות, כמו גם באזור המצח, הנכם עשויים להקרים מראה לאה, רגזני ומוכה יגון, באופן תמידי וכרוני. זה בדיוק הזמן לשקול ברצינות את הטיפול המאוד מומלץ של הזרקת רדיאס. לרוב היא יכולה שלא להיכלל בכל פרוצדורה כירורגית פלסטית, שתיקחו בחשבון, מתוך ארסנל של תמיכה בלהישאר צעירים לעד, אבל פרוצדורה כירורגית שכזאת טומנת בחובה המון מעלות מובהקות מעולם האסתטיקה, והמון מטופלים יעידו, בחפץ לב, על שביעות הרצון שלהם מן התוצאות שאין ולא היה להם כל תקדים אחר. כדאי שתקראו בעיון את כל הכתוב במאמר שלפניכם, ואולי תמצאו לנכון להיכלל בין רבבות לקוחות שניסו, העזו, וכיום הם מאושרים עד הגג.

מה הוא טיפול הרמת גבות אנדוסקופי?

למי מבינכם שאינו מכיר את התחום, הרשו לנו להציג בפניכם את הטיפול של הרמת גבות האנדוסקופי. מדובר על הליך שמאופיין במיני טיפול, שמתבצע על ידי מנתח פלסטי. הוא עושה שימוש באנדוסקופ, ולטובת מי שאין לו שמץ של מושג מה זה בכלל אנדוסקופ, נסביר לכם, כי עסקינן אודות צינור דקיק, שמחברים אליו מצלמה, וזאת על מנת שיהיה אפשר לראות ביתר שאת, כמו גם למקם שוב את המבנים הבסיסיים של הפנים. מבצעים חתכים קצרים, מסביב לקרקפת, בשביל שהמנתח יוכל לבצע התאמה מרבית, ולהביא לכדי עיצוב של רקמות הפנים והשרירים. זה אולי נשמע מפחיד במקצת, אבל מדובר על הליך שגרתי, ופשוט למדי.

מה כולל בתוכו טיפול הרמת גבות?

ההליך של טיפול הרמת גבות הינו פרוצדורה כירורגית פלסטית, אשר המטרה שלה להדק ולהרים את אזור הגבות ואזור המצח, ואפשרי לעשות בו שימוש על מנת לפתור כמה בעיות באופן יסודי. כמו למשל – במצב של ירידת או צניחה של הגבות. כאשר הקשת של הגבות פחוסה. כאשר נוצרו קמטים באופן עמוק ואופקי על גבי המצח. כמו כן, באם הנכם סובלים מרקמות שומן תלויות מעל לגבות או מעודפי עור מיותרים. הטיפול יוביל אתכם לרוות סיפוק מעור חדש וצעיר יותר. ומגבות יציבות וגבוהות יותר, יחי הטכנולוגיה בהוד רוממותה.

מה הינו טיפול הרמת גבות מסורתי?

כאשר מדובר על טיפול של הרמת גבות מסורתי, קרי – מלא, כי אז הרופא המנתח ייצור חתך בחלק העליון של המצח, אשר חבוי מתחת לקווי המתאר של השיער. המנתח יפריד את העור של המצח מן המבנה השרירי האלמנטרי. השרירים והרקמות ימוקמו שוב, ותקבלו נראות צעירה, חדה ומוצקה הרבה יותר.

האם טיפול הרמת גבות ישנה את הנראות הכועסת?

עם תהליך ההזדקנות, זה רק טבעי, שמופיעים אט אט הקמטים על גבי הגבות או על גבי המצח, שמשווים לכם מראה כועס או עייף באופן קבוע. הטיפול הזה הכרחי בהתקיים המצבים הבאים – כאש קו הגבות שמוט כלפי מטה, כאשר מופיעים קמטים בין הגבות או באזור המצח. הטיפול של הרמת גבות ישנה את כל התרחישים השליליים שהובאו לעיל, וירימו למעלה את הגבות, תוך כדי החלקה של כל הקמטים, שבוודאי לא תהיה לכם כל בעיה להיפטר או להיפרד מהם לחלוטין, על מנת שתיפטרו מן המראה הזועף התמידי שלכם, ותיראו הרבה יותר שמחים בחלקכם, שלווים וכמובן יותר צעירים, באופן משמעותי.

האם אפשר להתאים טיפול הרמת גבות באופן אישי?

סביר להניח שהתשובה טמונה כבר בשאלה, ובהחלט אפשר להתאים טיפול של הרמת גבות באופן אישי, בהתאם לצרכים המסוימים שלכם. התהליך של הרמת הגבות איננו מומלץ לכל אחד. מנתח מוסמך עשוי לבצע התאמה מרבית של ההליך הכירורגי הפלסטי לפי המאוויים המסוימים של המטופלים, תוך כדי הקפדה על תוצאות מקסימות, בטוחות וטבעיות בפרט, מה שמאוד חשוב במראה החיצוני של הגבות. בין אם אתם חושבים על הרמה של גבות מלאה, ובין אם אתם חושבים על הרמה של גבות אנדוסקופית, כך או כך באפשרותכם ליהנות מטיפול שטומן בחובו מנעד רב של יתרונות, שיהיה לשביעות הרצון ברמה האסתטית שלכם.

האם טיפול הרמת גבות יגרום להחלקה של הקמטים?

אין כל ספק, כי הטיפול של הרמת גבות יגרום להחלקה ישירה של הקמטים שבפנים שלכם. באמצעות הרמה של הגבה והסרה של רקמות או של עודפי עור הפנים, הליך כירורגי שכזה עשוי לבטל לאלתר את כל תסמיני ההתבגרות המאוחרת בכיוון של מעלה הפנים. קווים אופקיים של הגבה, וכן הקווים האנכיים שנמצאים בין הגבות, יימחקו לגמרי מעור הפנים, והוא ישוב להיראות הומוגני וצעיר יותר מאי פעם, לפחות מהשנים הבוגרות שלכם.

מה אורך החיים של טיפול הרמת גבות?

בעוד שאפשר להיות מטופלים על ידי בוטוקס, למשל, על מנת למזער את קמטי הפנים במצח, ולבצע מעין הרמת גבות, ולשוות נראות של קו גבות כביכול כלפי מעלה, אבל מדובר אודות ממצאים מוגבלים, שיש לשוב על הטיפולים שוב ושוב. אך במסגרת הטיפול של הרמת הגבות, פני הדברים שונים לגמרי. כאשר מבצעים ניתוח להרמת גבות, מסירים את עודפי העור, ומתאימים את המבנה הבסיסי של עור הפנים לתוצאה שנראית צעירה יותר, וכמובן, הרבה יותר טבעית. טיפול שכזה גורם להנאה מיטבית לשנים רבות, וכן לשיקום של צניחת עור על פני קו הגבות.

האם טיפול הרמת גבות יפתח לכם את אזור העיניים?

נתחיל משיטת הלמינציה, ונשלול את המצב הלא רצוי, שלאורו גבות נפולות עשויות להשפיע בצורה ניכרת על הנראות של העפעפיים מלמעלה, ולכך עשויות להיות השלכות, שאין כל ספק שהייתם מעדיפים להימנע מהן, לרבות – יצירת נראות של לאות ותשישות, השפעה על בהירות אופן הראייה, קושי בלהתאפר כראוי. וכיוצא בזה. ואילו כאשר נוקטים בפעולה של הרמת גבות, כי אז נפתח כל אזור העיניים לרווחה, ואתם תיראו הרבה יותר רעננים, מה שישפיע לחיוב ובצורה דרמטית על יכולת הראייה שלכם. אין כל בני האדם מהווים את קהל היעד של הליך הרמת הגבות. אומנם אפשרי להתאים אותו למבוקשכם, תוך כדי ווידוא של תוצאות קסומות וטבעיות בוודאי. אך לא כולם בנויים לעבור ניתוחים, אף במידה והם קטנים, ונושאים בחובם מלא יתרונות. תבדקו עם עצמכם מדוע בכלל אתם חוששים מהליך קטן שכזה, וגם אם לא, זה ממש בסדר.

מה היה במאמר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם