תיאור ויזואלי של מתיחת עור הפנים

אנשים רבים ובמיוחד נשים מרגישים מתוסכלים כאשר עם הגיל המבוגר מופיעים בפנים שלהם קמטים. ההתמודדות האישית והחברתית עם הופעה של קמטים יכולה להיות תהליך לא פשוט מבחינה רגשית. אם אנחנו מרגישים שבשביל הביטחון העצמי שלנו ותחושת האושר האישית שלנו אנחנו חייבים להעלים את הקמטים מהפנים שלנו כדאי לנו לעשות זאת. העלמת קמטים מפנים מאזור העיניים, השפתיים והמצח לא חייבת להיות תהליך מסובך מאוד או כואב במיוחד. כיום ניתן להעלים קמטים באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו למשל זריקות בוטוקס או מתיחת הפנים עם חוטים מיוחדים.

העלמת קמטים על ידי רופא מומחה לאסתטיקה 

העלמת קמטים היא פעולה רפואית שחשוב מאוד שרק רופא שמתמחה ברפואה אסתטית יבצע. כאשר אנחנו רוצים להעלים את הקמטים שלנו לא כדאי לנו ללכת לקוסמטיקאית שתסייע לנו בכך אלא דווקא לטיפול אצל רופא מומחה. רופא מומחה לרפואה אסתטית יוכל לסייע לנו להעלים באופן פשוט ומהיר את הקמטים שלנו כך שנראה בין רגע הרבה יותר צעירים ורעננים.

המראה האישי שלנו יכול להשפיע על התחושה שלנו כמה אנחנו מרגישים רעננים וצעירים. אם אנחנו מרגישים תמיד צעירים ורעננים ואנחנו חושבים שמראה הפנים שלנו עם הקמטים לא משקף את ההרגשה האישית שלנו אז זה בהחלט מוצדק שנעשה מה שצריך בשביל להעלים את הקמטים שלנו. העלמת הקמטים שלנו יכולה לאפשר לנו להראות עד כמה אנחנו צעירים ועד כמה אנחנו בטוחים במראה האישי שלנו. אם אנחנו רוצים לתת לעצמנו מתנה ליום הולדת אז הבחירה לעבור הליך קוסמטי שיחזיר אותנו למראה שהיה לנו בגיל 30 היא בחירה טובה מאוד ומומלצת שגם לא עולה הרבה מאוד כסף ואפשרית לכל כיס.

העלמת קמטים – איך אפשר להעלים קמטים?

העלמת קמטים נעשית במגוון רחב מאוד של טכניקות רפואיות שונות. ניתן להעלים קמטים באמצעות:

  • קרמים
  • משחות
  • הזרקות של חומרים
  • בוטוקס
  • ניתוחים

יש למעשה אין גבול לאפשריות שאנחנו יכולים באמצעותן להעלים את הקמטים שלנו. חשוב שנתייעץ עם רופא מומחה מהי הדרך הרפואית שהוא הכי ממליץ לנו עליה באופן מותאם אישית בשביל להעלים את הקמטים מהפנים שלנו כך שהמראה שלנו יהיה צעיר יותר.

הבחירה להעלים את הקמטים שלנו יכולה לסייע לנו להרגיש צעירים ומאושרים יותר. אם אנחנו רוצים להעלים את הקמטים שלנו אנחנו צריכים לעשות מה שטוב לנו ולא לחשוב מה אנשים אחרים יגידו על זה. ככל שנאהב יותר את המראה האישי שלנו כך נוכל להיות שמחים יותר ונוכל להיות הרבה יותר בטוחים במצבים חברתיים בקרב בני משפחה, חברים וקולגות.

העלמת קמטים באמצעות בוטוקס

אחת הדרכים היותר שכיחות ומקובלות להעלמת קמטים היא הזרקה של בוטוקס למקום שבו יש קמט בשביל למתוח ולמלא אותו – שתי פעולות שמעלימות אותו. הזרקה מסוג זה נחשבת בטוחה מאוד והיא לא מאוד כואבת או מורכבת. בשביל שנזריק בוטוקס כל מה שאנחנו צריכים זה רופא מומחה שיטפל בנו ויבצע לנו את הטיפול הזה. הזריקה עצמה של החומר לפנים לא מאוד כואבת והיא לא משאירה או גורמת טראומה לגוף שלנו.

העלמת קמטים באמצעות ניתוח מתיחת פנים

דרך נוספת להעלמת קמטים היא העלמת קמטים באמצעות ניתוח פלסטי. אם אנחנו רוצים לעבור ניתוח מתיחת פנים כדאי לנו לבחור רופא מנתח מומחה לרפואה פלסטית. ניתוחים פלסטיים כמו ניתוח מתיחת פנים יכולים לסייע לנו להרגיש טוב יותר ולהרגיש הרבה יותר רעננים וצעירים. חשוב מאוד לבחור לעבוד עם מנתח איכותי שאנחנו יכולים לסמוך עליו ושרמת האמינות שלו גבוה מאוד. 

העלמת קמטים – מאיזה גיל אפשר להתחיל להעלים קמטים?

ניתן להתחיל להעלים קמטים מהגיל שבו יש לנו קמטים. למעשה אישה בת 30 לא באמת צריכה להעלים קמטים בעוד אישה בת 50 או 70 יכולה ליהנות מתהליך זה יותר. אם אנחנו מרגישים או אם אנחנו מרגישות שהקמטים שלנו מפריעים לנו ומציקים לנו כאשר אנחנו מסתכלים במראה כדאי לנו לקבל החלטה בשביל שנוכל להעלים אותם. חשוב לדעת שטיפולי העלמה של קמטים הם בעלי אפקט זמני – בסופו של דבר הזמן יעשה את שלו והקמטים שלנו יחזרו ויופיעו ואז נצטרך לעבור עוד טיפולים שונים בשביל להעלים אותם.

האם כל אחד יכול לעבור טיפול של העלמת קמטים?

כל מי שיש לו בריאות גופנית טובה והוא לא סובל ממחלות רקע (כמו למשל מחלות לב או מחלות ממאירות) יכול לעבור טיפולים של העלמת קמטים. אם אנחנו רוצים לעבור טיפולים שיעלימו את הקמטים שלנו כדאי לנו להתייעץ עם רופא מומחה. הרופא יוכל להסביר לנו מה המשמעות הרפואית של ההליכים הרפואיים האסתטיים והאם יש להליכים אלו השפעות ארוכות טווח או לא.

ההחלטה לעבור טיפולים אסתטיים לשם העלמת קמטים יכולה לאפשר לנו להרגיש חופשיים יותר מבלי קשר לגיל הממשי שלנו. אם אנחנו רוצים להיות מאושרים יותר אנחנו צריכים להרגיש חופשיים לעבור טיפולים אסתטיים רפואיים שיעלימו את הקמטים שלנו ויאפשרו לנו להרגיש הרבה יותר גאים במראה האישי שלנו. קמטים לא אומרים עלינו כלום חוץ מאשר בני כמה אנחנו. אם אנחנו לא רוצים שאנשים יוכלו לזהות את הגיל שלנו לפי מראה הפנים שלנו והקמטים שיש בהן כדאי לנו בהחלט לעשות הכול בשביל להעלים את הקמטים.

מה היה במאמר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם