הזרקת רדיאס

ד"ר אוליבר קרייגר
ד"ר אוליבר קרייגר

ד"ר קרייגר מעל 20 שנות נסיון. מומחה לרפואה עור ומין, ועוסק ברפואה אתסטית.

הזרקת רדיאס

במקביל לכל המאבק לזכויות שוות שבין הנשים לבין הגברים, כל העולם של הטיפוח ממש כבר אינו שייך רק לנשים. הגברים כיום הרבה יותר מטופחים. חשוב להם המראה החיצוני שלהם. הם דוגלים בלעשות כל דבר, על מנת להמשיך ולהיראות "צעירים לנצח", גם אם זה כולל צריכת הטיפול של הזרקת רדיאס. בין אם אתם גברים, ובין אם אתם נשים, והנכם תרים אחר דרך משתלמת כלכלית לטשטש את הקמטים העיקשים שבפנים שלכם, דרך זעירה פולשנית, ובכך לזכות בעוד כמה "שנים של חסד הנעורים", מומלץ בחום שתשקלו את טיפולי הרדיאס, שיסייע לכם בטשטוש של קמטי ההבעה, קפלי האף, וכל מה שביניהם. לא כולם מכירים את חומר מילוי הקמטים הזה, ככלות הכול, הוא לא בוטוקס או סיליקון. אבל יותר ויותר בני אדם מתוודעים אליו לאחרונה ונהנים מן היתרונות שלו. במידה שהנכם נמנים עם מי שטרם התוודע והתנסה בטיפול שכזה, המשיכו לקרוא, ותגלו עובדות מאוד מעניינות בהמשך המאמר הנ"ל.

האם טיפולי הזרקת רדיאס יעברו למקומות אחרים בתוך הפנים?

ונפתח את דברינו מדיון על העובדות. טיפולי הזרקת רדיאס נועדו כדי לשפר את התכונות במקומות הנדרשים, ללא כל שינוי של כל מיני תכונות, או לחלופין של הנראות הכללית של הפנים. וזאת משום שטיפולים אלו עושים שימוש בחומר יציב וסמיך עד מאוד, ואין כל סיכוי שהוא יזלוג למקומות שונים בפנים. במידה ואתם סובלים ממחלה כל שהיא או מאלרגיות, עדכנו את המטפל במפגש הראשוני עמו. ככל שהמטפל ייחשף להיסטוריה הרפואית שלכם, הוא יבין באם טיפול זה מתאים לכם, או לא. אינכם חייבים ליידע את רופא המשפחה שלכם על מעבר טיפול שכזה, מכיוון שאין לו כל השפעה, למשל, על נטילת תרופות מסוימות, או על כל טיפול רפואי שאתם מקבלים, כמו גם הוא לא יוכל להשפיע על ממצאי בדיקות הדם שאתם אמורים לעבור. 

מה עת שהטיפול של הזרקת רדיאס יעבוד?

כאשר מדברים אודות טיפול של הזרקת רדיאס, בהכרח מתכוונים למילוי עורי, אשר אמון על חידוש העור של הפנים מתוך היבט זמן מוגדר ותחום מראש, שנועד לצמצם את המראה של הקמטים בפנים. הייחודיות של חומר מילוי הרדיאס באה לידי ביטוי בכך שהוא מסוגל לפעול לאלתר, ועור הפנים שלכם יקבל נפח מהיום הראשון, ועד לשלושה ימים מרגע הזרקת החומר. הנכם עשויים לצפות להבחין בתוצאות ניכרות יותר בתום כשבוע וחצי מעת ההזרקה. סביר להניח שתבחינו בעוד שיפור במשך שבועיים עד חודש מיום ההזרקה של רדיאס.

מתי המצב שאחרי טיפולי הזרקת רדיאס יחזור לקדמותו?

אין טיפול להצערת הפנים שמחזיק מעמד לנצח. לפיכך, המצב שאחרי טיפולי הזרקת רדיאס יחזור לקדמותו ברגע שהגוף שלכם יגמור לבצע חילוף חומרים של הסידן, שמהווה מרכיב אינטגרלי בחומר של הרדיאס. על מנת להימנע מתרחיש בעייתי של חזרת כל הקמטים לעור הפנים שלכם, תשובו לקליניקה, ותבקשו טיפול משמר שוב. 

איזה בעיות אסתטיות עשויות להשתפר כתוצאה מטיפולי הזרקת רדיאס?

יש כל מיני בעיות אסתטיות שעשויות להשתפר כתוצאה מטיפולים של הזרקת רדיאס. המילוי בהזרקות הרדיאס אמורות לשפר את הנראות הכללית של הפנים שלכם, באמצעות הפיכה של הקמטים בהם להרבה פחות גלויים לעין המתבונן. כמו למשל – אפשרי באמצעותם לרכך את קמטי ההבעה שבפנים שלכם, כמו גם לשפר את הקמטוטים שמסביב לפה והאף. מילוי עורי שכזה מאוד אפקטיבי למיגור של קמטים עקשניים, שכל טיפול קוסמטי שעברתם לא הועיל. כמו כן, טיפול שכזה עשוי להביא לכדי שיפור של עור מידלדל בפנים. ולהגביר את המלאות של הלחיים בפנים שלכם.

למה טיפולי הזרקת רדיאס כה אפקטיביים?

טיפולי הזרקת רדיאס כה אפקטיביים לשם טיפול בקמטים עקשניים ועמוקים. בעוד המון חומרים שמזריקים נחשבים לאלסטיים וקלים ביותר. חרף העובדה, כי חומר הרדיאס יכול להיות מסוגל למלא קמטוטים עדינים שבפנים ולהוות פן של מילוי השפתיים מוצלח, נסייג את דברינו, באמירה שהינם יכולים שלא להוות שינוי ניכר בקמטים עקשניים למדי. מאידך, מדובר בחומר שמאוד קשוח. נוסחה ספציפית ומיוחדת שכזאת מאפשרת להזריק, למשל, ולמלא קמטים עמוקים באזור הפה ובאזור הסנטר.

מה המקום של הסידן בטיפולי הזרקת רדיאס?

טיפולי הזרקת רדיאס מכילים נוכחות רבה של כדורי סידן הידרוקסילפטיט, אשר באים בדמות של נוסחה דמוי הג'ל. כל אלו עושים שימוש בטכניקה פורצת דרך, על מנת להביא לכדי שיפור נראות העור. סידן מהווה סוג של מינרל, שיש למצוא אותו בכל מיני מאכלים. צריכה של מאכלים רוויים בסידן, עשויה לגרום לשיפור, למשל, של מצב עור הפנים ושל העצמות. בעת הזרקת הרדיאס, הכדורים שבתוך התמיסה הופכים לסוג של יוני פוספט וסידן. בחלוף העת, חילוף החומרים הטבעי שבגוף האדם מעבד את אותם החומרים.

האם טיפולי הזרקת רדיאס מתאימים לעוד אזורים?

אין כל ספק, כי טיפולי הזרקת רדיאס מתאימים לעוד אזורים בפנים. מדובר אודות מוצר, אשר המטרה שלו באה לידי ביטוי בשיפור של התכונות שקיימות באזורים הנבחרים על ידכם, וזאת מבלי לגרום לכל שינוי במראה הטבעי של הפנים. משום שחומר הרדיאס יציב וסמיך ביותר, אין כל סיכוי שתיעשה תעבורה שלו לאזורים אחרים בפנים. 

לסיכום,

טיפולי הזרקת רדיאס נועדו להעניק לכם מראה חדש. מראה צעיר ורענן יותר. במידה ואתם כמהים לחזור להיות בני שלושים לפחות, על פניו נראה כי הטיפול הזה יתאים לכם כמו כפפה ליד. תנסו, ולא תצטערו. באחריות.

מאמרים נוספים
בחורה מקבלת טיפול להסרת שומה בשכמה השמאלית
רפואת עור ומין
הסרת שומה בהליך כירורגי פשוט

נגעים בעור כמו שומות שכיחים מאוד. מרבית הנגעים המופיעים בעור הם שפירים ורק מיעוט מזערי שלהם ממאירים וכל שומה יכולה להיות שונה בצורתה גודלה וצבעה.

קרא עוד »
תמונה של כדורים, מזרק וקונדום
רפואת עור ומין
איך להימנע ממחלות מין שונות

בשנים האחרונות ישנה עלייה כלל עולמית בשיעור הנדבקים במחלות מין. גם ישראל שותפה למגמה זו, כאשר מחלות המין בהן העלייה דרמטית במיוחד הן, כלמדיה וזיבה.

קרא עוד »
בחורה מבוגרת מקבלת זריקת יופי לפנים
טיפולים אסתטיים
טיפול חומצה היאלרונית למבוגרים

חומצה היאלרונית מיוצר באופן טבעי בגוף והחומר עבר שודרג מעבדתי, על מנת להתאים אותו לטיפולים אסתטיים בין היתר עבור, קמטים בפנים, צלקות שקועות, עיבוי שפתיים,

קרא עוד »
בחורה שמראה את פרופיל הפנים
רפואת עור ומין
עיצוב קו לסת

לכל פנים יש מסגרת שקו הלסת הינו חלק משמעותי ממנה, מסגרת הפנים מתאפיינת גם בקו הגבות והלחיים. בהתבגרות עור וצורת הפנים עוברים תהליכים שונים של

קרא עוד »
בחורה מחייכת בטיפול מתיחת מצח
טיפולים אסתטיים
מתיחת מצח

המצח שלנו מתחיל את חייו כמשטח חלק ומעוגל שמפריד בין הגבות לקו השער אך בכל יום שעובר הוא מקבל צורות וקמטים שמשקפים את הרגשות שמתרחשים

קרא עוד »
בחורה יפה עם עור פנים מתוח ומושלם
טיפולים אסתטיים
טיפים לשמירה על עור הפנים

עור הפנים הוא אחד הנקודות הרגישות שלנו כבני אדם שמודעים למראה שלנו ומנוהלים על ידי תפיסות אסתטיות שקיימות שנים רבות ומבחינות בעיקר בין עור צעיר

קרא עוד »
בחורה מחייכת עם עור פנים מתוח
טיפולים אסתטיים
הרמת פנים ללא ניתוח

זהו לא סוד שככל שהשנים עוברות עלינו עור הפנים והעור בכלל מתחיל לצנוח כלפיי מטה, לא מעט אנשים מבואסים ולא נהנים מהמראה החדש שהשנים העניקו

קרא עוד »