בחורה מקבלת טיפול בעזרת דרמה רולר

מתמודדים עם צלקות לא יפות על העור? שמים לב לסימני מתיחה חדשים על העור שלכם? הקמטים החדשים שנוספו לעור הפנים שלכם כבר בלתי נסבלים מבחינתכם? מסתכלים על עצמכם במראה ולא ממש מבסוטים ממה שאתם רואים? יכול מאוד להיות שאתם עומדים לפגוש את הטיפול שישנה לכם את החיים. היום עם דרמה רולר אתם יכולים ליצור שינוי דרמטי בעור הפנים שלכם, ולהחזיר לעצמכם את הבוהק, הניצוץ והעור המתוח שאתם כל כך אוהבים ומייחלים להם. עם דרמה רולר אתם יכולים לספק לעצמכם שמירה על העור בצורה מיטבית, אז בואו נבחן את הטיפול הזה מנקודת מבט קצת יותר קרובה.

דרמה רולר – פשוט עובד

כל מיני אנשים מחפשים באופן תמידי אחר פתרונות יעילים לשינויים שעור הפנים שלהם עובר. בין היתר, הם מגיעים לכל מיני טיפולים שונים כמו מתיחת פנים, ניתוחים, פיסול פנים ועוד, ומשקיעים הרבה מאוד אנרגיה וכספים בהליכים הללו. לצד כל אלו, חשוב להבין שקיימים היום פתרונות הרבה יותר נעימים וקצרים מאלו, שיכולים להוביל אתכם לתוצאות מצוינות, עם הרבה פחות כאבים.

מכשיר הדרמה רולר הוא אחד מהפתרונות שאנחנו מדברים עליהם, והוא כבר כבש את לבבותיהם של עשרות אלפי אנשים בארץ בפרט ובעולם בכלל. מדובר כאן על מכשיר שפשוט מאוד מוביל לתוצאות, בלי יותר מדי מאמץ או השקעה. אז מה קורה שם בפועל, בזמן הטיפול?

פעולתו של הדרמה רולר

מכשיר הדרמה רולר הוא מכשיר שעשוי ממחטים קטנות, דקות ועדינות ביותר. ברגע שמגלגלים את הדרמה רולר על עור הפנים, המחטים גורמות לכך שיתבצע חידוש של חומרי הקולגן והאלסטין – דבר שגורם להצערת העור ושמירה עליו. המטרה של הדרמה רולר היא לגרום לחידוש החומרים הטבעיים והחשובים האלו בגוף שלנו בצורה הרבה יותר מהירה וטובה, היות והליך החידוש שמתבצע באופן טבעי הולך והופך יעיל פחות ככל שאנחנו מתבגרים. הדרמה רולר שומר על פעולת החידוש כפי שהיא אמורה להיות, ובכך העור יכול להנות ממראה רענן וצעיר.

למי מתאים השימוש בדרמה רולר?

אמנם זה נדמה שרק אנשים מבוגרים מחפשים היום אחרי פתרונות להצערת עור הפנים ולמתיחה שלו, אולם התפישה הזו כבר ממש לא רלוונטית. היום ניתן להבחין בנשים רבות ובגברים רבים שנמצאים בגילאי ה-30-50 בלבד, וכבר מעוניינים להתחיל בהליכים רפואיים לשמירה על העור של הפנים שלהם. אם כך, השימוש בדרמה רולר מתאים למגוון רחב של אוכלוסיות, כך שמרבית האנשים שמעוניינים לשמור על עור הפנים שלהם – אכן יכולים לעשות זאת, ובצורה הרבה יותר פשוטה מאשר בעבר.

כמו כן, גם בלי קשר לגיל, הדרמה רולר יכול להתמודד עם בעיות קשות שמופיעות על גבי עור הפנים, ולכן גם אנשים שסובלים מאקנה וצלקות יכולים להנות מהשימוש בו – ללא תלות בגיל שלהם.

טיפולים עם דרמה רולר – לא דבר שעושים לבד

אל תתבלבלו לחשוב שהשימוש בדרמה רולר הוא שימוש עצמאי, משום שזהו לא הסיפור כאן. את הטיפולים בדרמה רולר ניתן למצוא היום במכוני קוסמטיקה שונים וכן אצל רופאים שונים שעוסקים בתחום הרפואה האסתטית, וחשוב כמובן לבחור בקפידה את המקום שבו תבצעו את הטיפול. בסופו של דבר, השימוש בדרמה רולר הוא שונה מאיש מקצוע אחד לאחר, כאשר הרופאים המומחים מוסמכים לעבוד עם דרמה רולר שמכיל מחטים ארוכות יותר, ומאפשרות טיפול מלא ומקיף יותר, לעומת מכוני הקוסמטיקה שבהם ההרשאה היא לפעילות דרמה רולר עם מחטים הרבה יותר קצרות והרבה פחות מקיפות.

האם הטיפול בדרמה רולר הוא כואב?

השימוש בדרמה רולר תלוי במריחת קרם אלחוש שנמרח על הפנים בטרם הטיפול מתחיל. קרם האלחוש הזה שומר על העור מוגן מפני כאבים, ומאפשר למטופלים לעבור את הטיפול בנוחות מקסימלית. העובדה הזו היא חשובה ביותר, משום שבחלק מהמקרים טיפול בודד בדרמה רולר אינו יהיה מספיק, ויהיה צורך בחזרה עליו.

ד"ר אוליבר קרייגר – מטפל בדרמה רולר בצורה מקצועית שמובילה לתוצאות

מרפאתו של ד"ר אוליבר קרייגר מציעה טיפולים מכל הקשת השייכת לרפואת עור וכן לרפואה האסתטית. ד"ר אוליבר קרייגר רכש את נסיונו ואת מקצועיותו במשך שנים ארוכות, ועל כל הוא מחזיק היום בכל הכלים והידע הרלוונטית על מנת ללוות את מטופליו יד ביד אל עבר ההצלחה. נסו אותו גם בעצמכם!

מה היה במאמר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם